Flag_of_the_United_Kingdom_1-2.png
En
Flag_of_Iran.png
فا

خدمات تبدیل انرژی روشنا – معرفی 8 فعالیت اصلی

خدمات تبدیل انرژی روشنا

معرفی مجموعه تبدیل انرژی روشنا

شرکت دانش بنیان تبدیل انرژی روشنا در سال ۱۴۰۱ هجری شمسی با هدف ارائه خدمات طراحی و اجرای سایت های خورشیدی تاسیس شده است. هدف فعالیت ما در این شرکت رواج استفاده از انرژی پاک و تجدیدپذیر خورشید در ابعاد خانگی و نیروگاهی است. تیم مجرب و جوان تبدیل انرژی روشنا در سال ۱۴۰۱ هجری شمسی موفق به دریافت گواهینامه دانش بنیان از معاونت پژوهشی ریاست جمهوری شده است. استفاده از انرژی خورشیدی علاوه بر آثار مفید زیست محیطی می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت با سود بسیار مناسب باشد. مشاوران مجرب تبدیل انرژی روشنا در کنار شما هستند تا با ارائه مشاوره تخصصی شما را در زمینه راه اندازی سایت خورشیدی خانگی، نیروگاه خورشیدی و همچنین مزایای سرمایه گذاری در این عرصه راهنمایی کنند.

سیستم حفاظتی خورشیدی

پمپ آب خورشیدی

این محصول بسیار کاربردی می‌تواند کشاورزان و صاحبان زمین‌های زراعی را از شر هزینه‌های گزاف برق مصرفی پمپ آب برقی خلاص کند. تبدیل انرژی روشنا چند برند مطرح پمپ آب خورشیدی را موجود دارد؛ شما می‌توانید اطلاعات فنی بیشتر در خصوص این محصول را از بخش مقالات مطالعه کنید.

سیستم روشنایی خورشیدی​

سیستم حفاظتی خورشیدی

تبدیل انرژی روشنا چند مدل دوربین مداربسته سیمکارت خور با قابلیت استفاده از انرژی خورشیدی را موجود دارد. این محصول می‌تواند به صورت ۲۴ ساعته بدون توقف تصاویر حتی در زمان قطعی برق هم به ضبط تصویر ادامه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم حفاظتی خورشیدی پیشنهاد می‌کنیم بخش مقالات را مطالعه کنید.

مشاوره طراحی و راه اندازی نیروگاه خورشیدی

سیستم روشنایی خورشیدی

مجموعه تبدیل انرژی روشنا چندین مدل چراغ و پرژکتور خورشیدی را با برندهای متنوع موجود دارد. این محصولات بدون استفاده از برق شهری می‌توانند محیط داخلی یا فضای باز را روشن کنند. برای آشنایی بیشتر با مدل‌های مختلف سیستم روشنایی خورشیدی از بخش مقالات سایت دیدن کنید.

سیستم آبگرمکن و سرمایش خورشیدی

طراحی و راه اندازی نیروگاه خورشیدی

شرکت تبدیل انرژی روشنا با استفاده از تیمی مجرب و متخصص محل مورد نظر برای احداث نیروگاه را از نظر شرایط آب و هوایی و پتانسیل بازدهی نیروگاه امکان سنجی می کند و طرحی جامع در خصوص نوع نیروگاه متناسب با شرایط منطقه شما و هزینه‌های پروژه را ارائه می کند.

سرویس و نگهداری نیروگاه برق خورشیدی

سیستم آبگرمکن و سرمایش خورشیدی

کولر و آبگرمکن خورشیدی یکی از بروزترین تجهیزات خورشیدی است که توسط شرکت تبدیل انرژی روشنا به مشتریان ارائه می شود. این محصولات با بهره‌گیری از انرژی خورشید و بدون نیاز به برق شهری کار می‌کنند. برای مطالعه جزئیات بیشتر در مورد این محصولات به بخش مقالات سایت مراجعه کنید.

تعمیر تجهیزات نیروگاه خورشیدی

سرویس و نگهداری نیروگاه برق خورشیدی

تبدیل انرژی روشنا علاوه بر راه اندازی نیروگاه در عرصه سرویس و نگهداری تجهیزات نیروگاهی نظیر اینورتر، تابلو، پنل، استراکچر و… نیز فعالیت دارد و در این راستا از کارشناسان متخصص در تیم خود استفاده می کند. شما می توانید جهت دریافت خدمات به بخش تماس با ما مراجعه نمایید .

تعمیر تجهیزات نیروگاه خورشیدی

شرکت تبدیل انرژی روشنا با هدف کاهش هزینه های تحمیلی بر مشتریان پروسه تعمیر تجهیزات خورشیدی را با دانش تخصصی در این زمینه و با حداقل هزینه ممکن انجام می‌دهد. شما می توانید جهت دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم با بخش پشتیبانی مجموعه در تماس باشید .

فروش انواع پنل خورشیدی

فروش انواع پنل خورشیدی

پنل های بادوام تولید شده در این مجموعه به عنوان نسل‌های آینده پنل انرژی خورشیدی شناخته می‌شوند. سلول‌های قرار داده شده در این پنل ها از بهترین کیفیت موجود بوده و به خوبی می‌توانند انرژی بیکران خورشیدی را به انرژی الکتریکی تبدیل نمایند. جهت دریافت قیمت و مشاوره های تخصصی به بخش پشتیبانی و تماس با ما مراجعه نمایید .

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی، تولید و سئو توسط مجموعه داده کاوان دینا انجام شده است.